SMART gloves is the solution learned for industrial use enabling manufacturing and logistics personnel to work effective and safer. The advantage of this solution lies in simplicity and the nature of its use, nakoľko procesné kroky môžu byť dokumentované voľnými rukami a používateľ dostáva bezprostrednú spätnú väzbu o činnosti. Toto "Handsfree" skenovanie je už v súčasnosti úspešne etablované a bežne používané na zahraničnom trhu v spoločnostiach ako Audi, Škoda, BMW, John Deere, Mahle, Bosch, Lufthansa, Festo, Loxxes, Redcon a ďalšie. Naša spoločnosť iGrow Network is the premium partner of the manufacturer tohto inteligentného riešenia.

Than it works

Smart rukavice fungujú na podobnom princípe ako väčšina skenerov. Pripojenie je možné realizovať štandardne cez Acces Point alebo prostredníctvom Bluetooth. Čo však nie je štandardné sú výhody spojené s používaním tohto riešenia. Veľkou výhodou tohto riešenia je jeho veľkosť. Vďaka malým rozmerom and nízkej hmotnosti je možné ho nasadiť na rukavicu a ruky zostávajú úplne voľné pre možnosť vykonávania iných činností. Toto riešenie zaručuje ergonómiu pri práci a zvyšuje bezpečnosť –  hands free. Vďaka tomu, že operátor nemusí skener odkladať a znova hľadať ale má ho neustále dostupný na ruke je zvýšená efektivita, v niektorých prípadoch až o 10%.

Kde je možné uplatniť

Príjem materiálu

Identifikujte materiály hneď ako dorazia. Okamžite zachyťte chybné dodávky. Váš proces prijímania materiálu bude bezchybný.

Vychystávanie

Elimiujte chyby pri vychystávaní materiálu. S funkciou okamžitej spätnej väzby zvýšite kvalitu procesu.

Sekvencovanie

Zaručte optimalizáciu sekvenciíí montáže a neprerušovaný pohyb medzi sekvenčnými stanicami.

Montáž

Zachovajte rýchlosť a presnosť počas montáže. Dokumentujte všetky kroky procesu – hands free –  a tak zabezpečte operátorovi ergonomické a bezpečné prostredie.

Inventarizácia

Majte zásoby v sklade pod kontrolou. Zabezpečte prehľadnú evidenciu zásob a ich manažment.

Packing,

Využite neobmedzený pohyb tela –  100% mobilitu vďaka hands free procesom skenovania a nepretržitý tok činností počas procesu balenia.

Sledovanie a kontrola

Spoľahnite sa na bezchybné zaznamenávanie údajov o výrobkoch. Zlepšite kvalitu a spoahlivosť sledovania tovaru počas prepravy.

Compare available scanners

MARK Display

Benefits

  • 1.54 "high contrast display
  • Weighing only 48 g - the lightest display scanner on the market
  • Single pairing (BLE)
  • Compact dimensions
  • Optická, akustická a haptická spätná väzba pri každom skene   

Prečítajte si krátku prípadovú štúdiu o tom, ako je možné zvýšiť produktivitu pri skenovaní aj o 10% here.

Možnosti uchytenia skenera

For areas at risk of injury
Wearable on hand as well as in combination with different types of gloves
Left and right versions are available

The scan trigger is located on the left forefinger.

Scanner mounted on a pull-out mechanizme určený pre prostredie s nižšou scan frequency environment
Function pull to scan automatic activation of the scanner when pulling out
Highly resistant aramid thread with a reach of almost 70 cm
Post-release button
Two-way attachment: folding clip and drawstring

Main Benefits

Smart rukavice so skenerom môžu pomôcť zrýchliť výrobu a logistické procesy až o 50% a zároveň tiež eliminovať chyby pri procesoch skenovania.

Operácie s voľnými rukami (hands-free) umožňujú nepretržité pracovné postupy, takže operátori môžu pracovať neobmedzene vďaka „nositeľnej“ technológii, ktorá sa integruje do ich prirodzeného pohybu.

Rýchla návratnosť investícií s rýchlejšími a presnejšími procesmi skenovania. Zníženie možnosti poškodenia skenera (pri jeho odkladaní a uchopovaní) až o 20% v porovnaní s ručnými skenermi.

High shape acceptance and low weight

The solution makes it possible to collect data in the most natural way, so the hand is fully used to work with the material, tools, which allows the manipulation of fixed gripping objects.

Speed ​​and efficiency of use

Save time when handling materials and tools in the process and eliminating extra moves. Depending on the use of Smart Gloves, you can save up to 50% scanning time.

Quality

Thanks to feedback at the current time, they eliminate errors before their appearance (visual, acoustic and tactile).

Follow-on to other SMART solutions

fork lift, picking wagon, vertical order picker, logistic train, pick by light, pick by voice

Plug and Play

Intuitive configuration

Compatibility with phones

Real Time Logging

Battery life 8-10 hrs.

Available in different variants

Resistance of Scan Module

Solutions for you

Online consultation

Nie ste si istý čo všetko SMART rukavice dokážu? Či sú tým správnym riešením? Stačí si dohodnúť termín online prezentácie v rámci ktorej si môžete prediskutovať vaše dotazy so skúsenými špecialistami.

Pilot project

The advantageous way how to gain personal practical experience with SMART gloves is the pilot project - implementation of the solution in the selected workplace. The pilot project will confirm the real benefits.

Customized solutions

Máte nejaké špecifické požiadavky? Potrebujete riešenie na mieru? V spolupráci s našimi špecialistami popíšeme situáciu, identifikujeme možnosti a odporučíme vám možné SMART riešenie.

SMART gloves Testimonials

Kontaktný formulár

Ďakujeme za váš záujem kontaktovať nás. Budeme sa snažiť na vaše otázky, podnety odpovedať v čo najkratšom čase. Zvyčajte odpovedáme do 24 hodín.