ROADSHOW 4.0 Košice

Všetkým nadšencom z východného Slovenska, ktorí sa zúčastnili 28. mája ROADSHOW 4.0 v Košiciach patrí veľká VĎAKA za ich snahu zistiť, kde sa ich podnik nachádza dnes, akú prípadnú zmenu majú urobiť či aké nástroje im uľahčia dosiahnuť ich podnikové ciele. Práve vďaka Vám sme spoločne zažili skvelú atmosféru. Vaše zanietenie bádať po nových informáciách a ochutnať príchuť benefitov 4.0 v nás vyvolalo potrebu podchytiť, iniciovať, zaznamenať a zdieľať neustále s Vami a s ostatnými znalosti. Preto sme sa rozhodli pripraviť úplnú NOVINKU, pre ktorú môžete čoskoro aj Vy otvárať dvere Vášho podniku!

Výhercom voucheru blahoželáme a pevne veríme, že zúčastnení i nezúčastnení milovníci inovácií naskočia na ,,vlak“ INDUSTRY 4.0 a začnú implementovať postupné malé zmeny vo vlastnom podniku spoločne s nami.

Sleduj nás na www.innovation.sk alebo na Linkedine.

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Na vaše podnety odpovedá:

Ivana Čechová

Ivana Čechová

Vyštudovala odbor priemyselné inžinierstvo so špecifickým zameraním sa na ergonómiu. Spolupracovala na riešení projektov v priemyselnej praxi v oblasti ergonómie pracovísk a merania práce. Aktuálne sa venuje predovšetkým problematike časových štúdií a projektom zameraným na optimalizáciu a zlepšovanie procesov v podnikoch.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *