ROADSHOW 4.0 Bratislava

ROADSHOW 4.0 v Bratislave vytvorila priestor pre zdieľanie inovatívnych myšlienok a komplexných riešení. Načerpali sme dostatok odvahy spoznať možnosti, ako spraviť veci jednoduchšie, lepšie…SMART. Vďaka aktívnej účasti zúčastnených inovátorov nám bolo umožnené zdieľať sprostredkovanú atmosféru ich firiem. Odmenou za ich vystúpenie z komfortnej zóny riadenia, ktoré presahuje aktuálne hranice ich výbory bola možnosť vidieť, zažiť a vyskúšať si LEAN 4.0 nástroje v reálnej praxi. Veríme, že ROAD 4.0 našich účastníkov bude viesť k naplneniu INDUSTRY cieľov ich podniku a pomocou štíhlych konceptov budú mať náskok pred konkurenciou.

Veľká vďaka patrí všetkým zúčastneným nadšencom inovácií a výhercom voucheru blahoželáme k výhre 🎫


iGrow team bude najbližšie 15.4.2019 v Žiline, ale vzhľadom na naplnenú kapacitu je možné sa registrovať na ROADSHOW 4.0 v Košiciach, ktorá sa koná dňa 28.5.2019. Registruj sa tu: https://innovation.sk/blog/events/roadshow-4-0-kosice/

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Na vaše podnety odpovedá:

Ivana Čechová

Ivana Čechová

Vyštudovala odbor priemyselné inžinierstvo so špecifickým zameraním sa na ergonómiu. Spolupracovala na riešení projektov v priemyselnej praxi v oblasti ergonómie pracovísk a merania práce. Aktuálne sa venuje predovšetkým problematike časových štúdií a projektom zameraným na optimalizáciu a zlepšovanie procesov v podnikoch.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *