Naša cesta ROADSHOW 4.0 nekončí, ideme ďalej!

Zdieľanie a poukázanie na riešenia v oblasti INDUSTRY 4.0 priemyslu je základným stavebným pilierom, ktorý nás viedol k myšlienke zorganizovať ROADSHOW 4.0. Pýtate sa prečo práve ROADSHOW 4.0? Tento pojem by som definovala ako cestu za poznaním Industry priemyslu. Už pri zrodení prvotnej myšlienky bolo zrejmé, že naším cieľom bude nielen poukázať, ale aj ozrejmiť a poskytnúť všetkým nadšencom inovácií obraz, ako zvýšiť efektívnosť procesov, ako redukovať neplánované prestoje, ako zvýšiť celkovú efektivitu zariadenia či eliminovať nezhody v procese. Filozofiou celej ROADSHOW 4.0 bolo zdieľanie a využitie výhod priemyselnej kancelárie, zníženie výrobných a prevádzkových nákladov. Okrem toho našou úlohou bolo poskytnúť všetkým hľadačom INDUSTRY 4.0 pokladu, možnosť si vyskúšať vybrané nástroje 4.0 od loT integrovaných senzorov pre zber výhodných údajov po SMART rukavice – ergonomický skener.

Každá ROADSHOW v rozličných mestách bola niečím jedinečná, originálna. Všetky stretnutia prinášali radosť všetkým zúčastneným a boli vždy mimoriadne obohajúce. Vzájomne sme si vymieňali znalosti, názory, poznatky a každú jednu ROADSHOW 4.0 máme hlboko vrytú v pamäti. Využitím špeciálne pripravenej hry sme zaistili ľahšie a rýchlejšie pochopenie predkladanej teórie a dodali sme jasnú predstavu o tom, ako dané metódy fungujú reálne v praxi. SMART rukavice sa ocitli na rukách niektorých účastníkov, podaktorí si hneď predstavovali inštalovaný AVIX softvér vo svojom firemnom počítači a iní prešli do sveta digitalizácie prostredníctvom E-forms.

Ako už aj z nadpisu tohto článku je zrejmé, že koniec ROADSHOW 4.0 neznamená, že sa už s Vami vo Vašich mestách nestretneme. Práve naopak. Prichádzame s novou a nadupanejšou novinkou! Spoločne môžeme začať písať novú éru i-Trainingu. Kladiete si otázku čo to vlastne i-Training je? V skratke ide o otvorené tréningy lean managementu pre efektívnejšiu výrobu, ktoré sú predurčené pre odborníkov z praxe, manažérov výroby, majstrov ale aj pre pracovníkov vo výrobe. Je na čase posunúť Vašu výrobu na nový, štíhly level! Myslíme si,  že aj z malého kroku sa niekedy môže stať veľký, ak nie obrovský krok.

 O toto sa snažíme aj my!

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Na vaše podnety odpovedá:

Michal Gajdoš

Michal Gajdoš

Vyštudoval odbor priemyselné inžinierstvo so zameraním sa na ergonómiu. Svoje pôsobenie začal ako trainee na výrobnej linke, kde sa následne profiloval cez procesného technika, inžiniera až na manažérsku pozíciu v rámci ktorej viedol tím procesných inžinierov. Následne svoje pracovné skúsenosti rozvíjal predovšetkým v oblastiach optimalizácie výrobných procesov. Momentálne sa venuje prevažne procesným inováciám so zameraním sa na digitalizáciu procesov.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *