EduDating Industry – Professional Education Network II.

Často sa stáva, že veľmi presne viete, v ktorej oblasti by ste sa chceli vzdelávať, neviete však koho konkrétne by ste mali osloviť. Ponúk na vzdelávanie môže byť veľa. O to ťažšie je urobiť rozhodnutie, ktorú z nich si vybrať. EduDating Industry je nástroj, ktorý má za úlohu spájanie dopytu po vzdelávaní v špecifickej oblasti priemyslu s ponukou tohto vzdelávania tak, aby bola zabezpečená spokojnosť na oboch stranách vzdelávacieho procesu.

V rámci podpory networkingu sme pripravili tento zaujímavý formát, ktorý je ideálne využiť v dobe v ktorej sa nachádzame, kde je vhodné prepojiť pridanú hodnotu a vzájomne si pomôcť. Mnoho firiem nevyrába, alebo vyrába v obmedzenom režime. Vzniká tak aj priestor, ktorý je možné využiť pre profesionálne vzdelávanie. Firmy však aj v tejto oblasti budú hľadať potenciálne rezervy a vzdelávania, ktorých cena môže predstavovať aj štvormiestne číslo pôjdu bokom. Preto prichádzame s EduDating Industry.

EduDating Industry – Chcem sa vzdelávať

Profesionálna vzdelávacia sieť – EduDating Industry umožňuje registráciu jednotlivcov ale aj firiem so záujmom o vzdelávanie v oblasti priemyslu. Poskytuje širokú škálu tréningov triedených v konkrétnych oblastiach. Záujemca o vzdelávanie môže prejaviť záujem o jeden, ale aj o viac tréningov zároveň. Na základe dopytu po vzdelávaní je potom k nemu priradená konkrétna ponuka vzdelávania od trénera, ktorého znalosti, skúsenosti a trénerské zručnosti boli preverené čím je zaručené, že poskytnutý tréning bude mať pre záujemca o tréning pridanú hodnotu, ktorú očakáva. EduDating Industry je sprostredkovateľom tréningového procesu, vďaka ktorému je proces od výberu tréningu po jeho uskutočnenie rýchlejší. Vďaka tejto profesionálnej vzdelávacej sieti prichádza k naplneniu dopytu a využitiu ponuky v prieniku, ktorý prináša spokojnosť obom stranám.

Na základe vašej registrácie s dopytom po vzdelávaní prostredníctvom registračného formulára budete zaradený do databázy, v ktorej bude váš dopyt spárovaný s ponukou vzdelávania. Na základe existujúcej zhody vás budeme kontaktovať s návrhom ponuky a dotiahneme s vami tento proces až k realizácii samotného tréningu.

Tréningy je možné realizovať takpovediac na mieru. Od témy zamerania tréningu, cez miesto kde sa tréning uskutoční (priestory spoločnosti, externé prostredie, web) až po náplň tréningu, ktorá môže byť podľa požiadaviek zameraná na riešenie reálnych problémov v spoločnosti, učenie sa na príkladoch, alebo terminológiu a základné odborné znalosti.

Chceš sa vzdelávať? Zaregistruj sa tu.

Prečítajte si viac o EduDating Industry z pohľadu – Chcem vzdelávať.

Navštívte našu stránku, kde sa dozviete viac o ponuke vzdelávania a zaregistrujte sa prostredníctvom registračného formulára so svojim dopytom pre vzdelávanie resp. ponukou vzdelávania z vašej strany.

Pridajte Komentár