Na rozdiel od svojho predchodcu, MARK 2 môže byť pripojený k iným zariadeniam, ako sú tablety, smart hodinky alebo prenosné terminály cez Bluetooth Low Energy (BLE). Modul navyše ponúka rozšírený rozsah skenovania až do vzdialenosti 150 cm. Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre vyberanie, paletovanie alebo prácu v baliarňach. Vďaka nastaviteľným možnostiam spätnej väzby, vrátane zvukových signálov, vibráciám a LED svetlám na zadnej strane ruky – užívatelia už nemusia neustále kontrolovať procesné kroky na kontrolnom monitore.

Ďalšie výhody MARK 2 zahŕňajú:

 • Optimalizované pre vysokofrekvenčné skenovanie

 • Predĺžená výdrž batérie až 15 hodín

 • Kompatibilný so všetkými ProGlove wearables a Access Point One S

Technické špecifikácie

Hmotnosť 40g
Veľkosť 50 x 45 x 16 mm
Batéria približne 15h / 6000 skenov
Pripojenie 868 MHz (with Access Point), Bluetooth Low Energy (BLE)
Dosah skenovania Stredný dosah - až do 150 cm
Trieda lasera Laser Class 2
Dosah 868MHz: Až do 30m, BLE: Až do 10m
IP kód 54

Wearables

Štandardné rukavice

Rukavicé sú vhodné pre oblasti s nižšími požiadavkami na ochranu. Použitie pre malé časti, vychystávanie skladových hál, vlečné vlaky atď. K dispozícii je variant pre pravú aj ľavú ruku.

Spúšťač: Textilná spúšť umiestnená na boku ukazováka Veľkosti: Priemyselné štandardné veľkosti 7 - 10

Dlaňový spúšťač

Vhodné pre prostredie bez rizika úrazu. Je možné ich nosiť s voľnou rukou a taktiež v kombinácii s inými rukavicami. K dispozícii je variant pre ľavú aj pravú ruku.

Spúšťač: Spúšťač v textílii na dlani, spustený prostredníkom a/alebo prstenníkom.
Veľkosti: S, M, L / Rôzne varianty prispôsobené priemyslu

Štandardné rukavice

Vhodné pre prostredie bez rizika úrazu. Je možné ich nosiť s voľnou rukou a taktiež v kombinácii s inými rukavicami. K dispozícii je variant pre ľavú aj pravú ruku.

Spúšťač: Textilná spúšť umiestnená na boku ukazováka Vlastnosti: Pohodlné vystužené hrany. Ergonomické uvoľnenie palca a ukazováka
Veľkosti: Priemyselné štandardné veľkosti 7 - 10

Naša ponuka

Konfigurácia

Náš konfiguračný nástroj slúži na individuálnu konfiguráciu systému ProGlove. Nástroj je optimalizovaný pre smartfóny a tablety. Znamená to, že konfiguračný nástroj môže byť použitý na takmer každom koncovom zariadení a vo všetkých bežných operačných systémoch.

Pracovný feedback

ProGlove Worker Feedback vytvára efektívny tok informácií. Skener MARK informuje používateľa o najdôležitejších systémových informáciách pomocou svetelných a / alebo vibračných signálov. Používateľ okamžite vie, či vykonaný pracovný krok je správny alebo nesprávny a či zostáva v pracovnom postupe.

Vlastný kanál

Rádiové zariadenia v priemyselnom prostredí vysielajú na frekvenčných pásmach vrátane 868 MHz. Prenos do mnohých zariadení na rovnakom frekvenčnom pásme v malej oblasti môže spôsobiť problémy s komunikáciou. Vlastný kanál ProGlove vám umožňuje vybrať si zo 70 kanálov a rozhodnúť sa, ktorý kanál MARK a Access Point použijete na komunikáciu.

Príslušenstvo

Dlaňový spúšťač

Access Point prijíma údaje z čiarových kódov naskenovaných skenerom MARK. Je pripojený k PC, IPS, terminálu alebo tabletu cez USB alebo RS232 kábel.

 • Pripojené cez USB alebo RS232
 • Frekvenčné pásmo 868 MHz
 • Bezpečne prenáša cez vybrané rádiofrekvenčné kanály

 • Nabíjacia stanica

  Nabíjacia stanica môže byť použitá na nabíjanie dvoch MARK skenerov súčasne. Cyklus úplného zaťaženia skenera MARK trvá menej ako 2 hodiny. Nabíjacia stanica je napájaná USB napájaním.

 • Nabíjacia stanica pre dva skenery MARK
 • Čas nabíjania kratší ako 2 hodiny
 • Možnosť montáže na zvislé povrchy