AviX – softvér pre Lean

AviX Method - pohybové a časové štúdie

Jednoduchý a rýchly nástroj na detailnú časovú analýzu jednotlivých pracovných operácií. Vytvorené časové štandardy môžete použiť na zlepšenie práce, kapacitné kalkulácie a tvoria základ pre realizáciu rozhodnutí.

AviX Resource Balance - vyvažovanie zdrojov

Jednotlivé pracovné operácie môžete komfortne rozdeľovať medzi rozdielne pracoviská a jednotlivých operátorov. Umožňuje analyzovať operácie vo vzťahu operátor – stroj (manuálna a strojová práca). Výstupom je vyvážený proces.

AviX FMEA - analýza druhov chýb a ich účinkov

Hľadať, nájsť a dať priority pre správne FMEA opatrenia aby sa predchádzalo odchýlkam v kvalite. Umožňuje spojiť proces s procesným videom a produkt s jeho výrobkovou štruktúrou.

AviX SMED - skracovanie času zoraďovania

Redukcia času zoraďovania (nastavovania) a zvýšenie výrobného výkonu. Rýchlejšie nastavenie vám zníži prestoje a zvýši produktivitu. Ďalej vám umožní vytvoriť vizuálne postupy procesu nastavovania.

AviX DXF - dizajn pre lepšiu vyrobiteľnosť

Modul kladie dôraz na výrobok a jeho dizajn. Uvedený prístup vám umožňuje zjednodušovať a štandardizovať spôsob práce s ohľadom na vyrobiteľnosť produktu. Vizuálna analýza vám umožní zachytávať zlepšovateľské príležitosti už vo fáze konštruovania.
AviX Ergo – zlepšovanie ergonómie

AviX Ergo - zlepšovanie ergonómie

Modul vám prináša radikálne nový prístup k zlepšovaniu ergonómie na pracovisku prostredníctvom hodnotenia videa. Umožňuje určovať úroveň fyzickej námahy paralelne s hodnotením psychického stresu.

AviX Shop Floor Viewer – digitálne pracovné inštrukcie

Použitím AviX Shop Floor Viewer môžete sprístupniť operátorom pracovné inštrukcie digitálne prostredníctvom web prehliadača na monitore na pracovisku. Riešenie vám umožní urobiť skok k bezpapierovému svetu a napĺňať myšlienky priemyslu 4.0.
  • Aplikácia je vytvorená ako web server (softvér), ktorý je nainštalovaný lokálne na sieti a poskytuje prístup k pracovným inštrukciám
  • Operátor sa prihlási k inštrukciám pre konkrétny závod, linku, pracovisko a daný výrobný plán
  • Stačí len aby mal monitor na pracovisku prístup na sieť a aktualizácia pracovných inštrukcií je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým
  • Inštalácia a konfigurácia je jednoduchá a intuitívna
  • Pre prístup k pracovným návodom postačuje štandardný web prehliadač (stačí zabezpečiť len konektivitu k serveru)
  • Pracovné inštrukcie môžu byť stručné napr. iba s popisom a obrázkami (pre skúsených operátorov) ale aj detailné a s video návodom (pre nových operátorov)
  • Takto vytvorené pracovné inštrukcie môžu byť využívané pri zaškoľovaní ale aj pri štandardnej prevádzke

Riešenia pre vás

Predstavenie AviX online

Namiesto čítania textov, pozerania obrázkov a hľadania odpovedí zistíte ako AviX reálne funguje a môžete sa spýtať na to, čo vás najviac zaujíma.

Realizácia pilotného projektu

Chcete si vyskúšať AviX pri riešení konkrétnej úlohy vo vašom podniku? Získate reálnu skúsenosť ako AviX funguje, čo dokáže a v čom vám pomôže.

Spracovanie ponuky

Na základe vašich potrieb vyberieme tie najvhodnejšie moduly, adekvátne typy licencií, navrhneme postup implementácie.

Avix referencie

Spokojní zákazníci sú najlepšou reklamou! Preto sme sa rozhodli publikovať výber spokojných zákazníkov a ich vnímanie softvéru AviX.

Akčná ponuka

Spracovávate pracovné inštrukcie v prostredí  MS Word, MS Excel, MS Powerpoint alebo v nejakom inom? Aj pre vás je táto práca nekomfortná, zaberá vám príliš veľa času a pri hocijakých zmenách zažívate priam hrôzu? Možno je čas vyskúšať niečo iné. Softvér AviX Method je originálne určený na realizáciu video analýzy práce, analýzy pracovných postupov, identifikáciu plytvaní a spracovávanie pracovných inštrukcií.

Chceli by ste si vyskúšať spracovanie pracovných návodov v prostredí AviX Method? Nie je problém, vieme vám s tým pomôcť.

Už odchádzate?

Neprehliadnite akciu !

Chceli by ste si vyskúšať spracovanie pracovných návodov v prostredí AviX Method?

Nie je problém, vieme vám s tým pomôcť.

avix software pre lean

V prípade vášho záujmu nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára, telefonicky na +421 903 707 573 alebo na email
avix@innovation.sk.