Automatizovaná preprava paliet. Mohutné riešenia s veľkými priestorovými nárokmi? NIE!!!

Automatizovaná logistika s využívaním AGV poskytuje vyššie prínosy ak je zabezpečené automatizované nakladanie / vykladanie nákladu. Nákladom môže byť materiál, komponenty, nástroje, prístroje a pod. Často býva tento materiál uložený na palete a na jeho manipuláciu sa využívajú ručné manipulačné vozíky.  

Automatizovanie takéhoto procesu zvyčajne predstavuje využitie AGV vysokozdvižného vozíka príp. použitie valčekových dopravníkov alebo iných zariadení na manipuláciu s paletami. Týmto sa však jednoduchý ručný proces stáva automatizáciou komplikovaný, často krát s nižšou flexibilitou a veľkými priestorovými nárokmi. 

Riešenie tejto úlohy je Mini Forklift AGV – kompaktný nízkozdvižný AGV vozík. Jeho konštrukcia spája mnoho výhod, medzi ktoré patrí jeho úsporná veľkosťvysoká nosnosťpružný pohyb a to aj v menších priestoroch. Môže pracovať 24 hodín bez prerušenia a má vysokú účinnosť. Mini Forklift AGV je priam ideálne riešenie pre manipuláciu s paletami.  

Rezervujte si termín a využite našu akčnú ponuku.

Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Na vaše podnety odpovedá:

Juraj Hromada

Juraj Hromada

Vyštudoval odbor priemyselné inžinierstvo so zameraním sa na počítačovú simuláciu výrobných a logistických systémov. Spolupracoval na riešení projektov rôzneho typu v priemyselných firmách. Pôsobil na viacerých manažérskych pozíciách od úrovne manažéra oddelenia až po predsedu predstavenstva akciovej spoločnosti. Momentálne sa venuje rozvoju produktov pre Industry 4.0, so zameraním sa na digitalizáciu, automatizovanú logistiku a pod.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *